Dětská hřiště

Dětská hřiště – bezpěčné a kvalitní dětské hřiště

Dětská hřiště pro všechny děti.

Dětská hřiště – Výroba certifikovaných dětských hřišť

Dovedeme zajistit kompletní dodávku dětského hřiště včetně: odstranění stávajících starých hřišť, úprava terénu, zpevněné plochy, ohraničení, zakůrování, chodníky dřevěné či ze zámkové dlažby, dopadové plochy, osazení nových prvků do terénu dle námi zpracovaného návrhu, případně projektu a v neposlední řadě oplocení celého objektu včetně vjezdových vrat a vrátek.

Nezapomínáme ani na učitele a rodiče

Při tvorbě dětského hřiště nezapomínáme ani na rodiče či učitele. Proto nabízíme i možnost zastřešeného sezení, pergol, letních učebních tříd a samostatně stojících stolů a lavic, kde mohou odpočívat rodiče a děti třeba při svačině.

Myslíme i na úschovu věcí na hřišti

Většina dětských hřišť se neobejde bez prostoru k úschově věcí na jeho údržbu a herních pomůcek na zimní období. Ideálním řešením je zahradní domek, kde se tyto věci dají ochránit před vlivem zimního počasí a hlavně krádeží či projevem vandalismu.

Hřiště dle vašich představ

Dětské hřiště navrhneme a dodáme dle vašeho přání. Práce se dřevem nám dává možnost flexibility a originality, takže každé prvky dětských hřišť se mohou uzpůsobit dle vašich představ a možností.