Chaty a chatky

Chaty a chatky

Chaty a chatky jsou dneska běžným fenoménem v chalupaření. Chaty, chatky a jakékoliv jiné krátkodobě obývané obydlí postavíme na klíč.

Nabízíme zahradní chaty a chatky včetně zateplení pro celoroční pobyt.

Zahradní chaty jsou konstruovány jako stavebnice z panelů (šířkového modulu 120 cm) a dalších konstrukčních prvků. Jedná se o izolované dřevostavby (s tepelnou izolací pro sezónní či celoroční pobyt), izolace je kompletní, tedy ve střeše, stěnách i v podlaze. Obvodové stěny s nosnou konstrukcí z hranolků jsou vyplněny 120-200 mm minerální vlny, venkovní i vnitřní obklad stěn tvoří palubkové obložení. Podlaha připevněná na impregnovaných podkladových hranolcích je zaizolována 60-120 mm minerální vlny. Trámový strop s palubkovým záklopem tvoří současně podlahu podkroví. Střešní konstrukce z masivních hranolů nese podhled podkroví z palubek, spolu s těsnící fólií, tepelnou izolací (160-260 mm) a bedněním střechy z nehoblovaných prken. Součástí standardní dodávky je i pískovaná lepenka na pokrytí střechy.

Zahradní chaty jsou standardně osazeny eurookny a vstupními dveřmi palubkové konstrukce s tepelnou izolací. Pro výrobu používáme vybrané, pevnostně tříděné, vysušené smrkové řezivo. Nabídka zahradních chat s tepelnou izolací poskytuje širokou variabilitu rozměrů, dispozičního členění (umístění oken, dveří, příčkových stěn) i dalších parametrů (materiálová skladba konstrukcí, střešní krytiny)